Актуальні продукти

Кінець сезону – не кінець турботам! 

Восени городники та садоводи, зазвичай, прибирають з «поля» вегетуючі рослини та опале листя, проводять перекопку ґрунту.

ТД Киссон дає пораду: потурбуйтесь про ґрунт з осені, і він вам віддячить наступного літа.

Саме по собі, перекопування ґрунту не відновлює родючість ґрунту, але внесення певних добрив та мікробіологічних препаратів дає змогу покращити родючість ґрунту за зимовий період.

Внесення під перекопку органічного добрива «Курник®» на основі курячого посліду відновлює у ґрунті вміст елементів живлення та сприяє поліпшенню структури ґрунту.

Внесення мікробіологічного препарату «Байкал-ЭМ®» активізує мікробіологічні процеси в ґрунті. Вони важливі для забезпечення родючості ґрунту: відповідають за розклад органіки в ґрунті, трансформацію елементів живлення в доступні для рослин форми, створення пухкої структури ґрунту. Додатково, насичення мікробіологічними організмами має ефект витіснення ґрунтових патогенів та зниження їх шкодочинності для рослин. 

Ефективність внесення «Курник®» та «Байкал-ЭМ®» під осінню перекопку:

  • відновлює вміст елементів живлення в ґрунті;
  • активізує трансформування елементів живлення із недоступних для рослин форм, у доступні;
  • покращує структуру ґрунту (робить її пухкішою);
  • знижує поширення збудників захворювань у ґрунті.

Норма витрати:

Курник®: 0,2 кг/м2

Байкал-ЭМ®: 100 мл препарату розчинити в 10 л води, пролити ґрунт – 2-3 л/м2


Внесення органічних добрив та мікробіологічних препаратів у поєднанні із важкорозчинними мінеральними добривами та заробкою в ґрунт сидератів – посилює ефективність осінньої перекопки та робить її важливою в забезпеченні майбутніх урожаїв.