Нові продукти


Ferti Root®  і Ferti Leaf®
новий клас препаратів для нових викликів! 


ТД Киссон виводить на ринок серію полігенераторів: призначена для регулювання  росту та корекції розвитку рослин.


Полігенератори – стимулюють біохімічні процеси в рослині завдяки комплексному складу амінокислот, полісахаридів та мікроелементів, фітогормонів та вітамінів, які необхідні для перебігу окремих фізіологічних процесів. Його застосування корегує та покращує розвиток культури, поліпшує стан рослини, загальний врожай та декоративні властивості. Особливістю полігенераторів є те, що вони впливають на окремі фізіологічні процеси і дозволяють активізувати той процес, який необхідно в даний момент. Усі полігенератори мають антистресовий ефект та дозволяють рослині легше виходити із пригніченого стану та відновлювати ріст. 

 


Ferti Leaf® - полігенератор, спрямований на посилення дихання, фотосинтезу, розвитку вегетативної маси.

Використовується для стимулювання розвитку вегетативної частини рослини (листя та стебла), активації дихання та фотосинтезу.

Ferti Root® - полігенератор, спрямований на посилення розвитку кореневої системи, активацію формування бічних коренів.

Використовується для поліпшення приживаності рослин під час пересажування та для стимуляції розвитку кореневої системи на будь-якій фазі розвитку.

Ferti Set® - полігенератор, для покращення запилення рослин під час цвітіння.

Використовується для покращення формування повноцінних квіток, поліпшення запилення та запобігання надмірному осипанню зав'язі. Ефективний, навіть, за несприятливих погодних умов в момент цвітіння рослини.

НазваСклад
FertiRoot® азот – 4,7%; фосфор – 3,4%; калій – 4,6%; залізо – 1,6%; цинк – 1,6%; альгінова кислота, бетаїн, поліцукри, фітогормони, вітамінний комплекс груп B, C, D
FertiLeaf® амінокислоти – 28%, органічна речовина – 17%, азот – 3,3%, калій – 0,8%
FertiSet® альгінова кислота - 3,5%, вуглеводи - 3,5%, цинк (Zn) - 1,5%, бор (В) - 0,5%, цитокініни - 0,06%, бетаїн - 0,01%