М'ята перцева

Категорія товарів: насіння

Виробник: Gl Seeds

Золотий ювілей – рідкісне для багаторічної культури ніжно-салатове забарвлення листя! Експрес-багаторічник, що зацвітає через 12-14 тижнів. Рослина 65-70 см заввишки, декоративна весь сезон, має ніжні пахощі анісу та м’яти. Вирощується як ефіроолійна декоративна лікарська рослина. Відмінний медоніс. Використовують для чаїв, напоїв та у кулінарії. На одній ділянці може рости до 5 років.

Мохіто (коктейльна) - багаторічник. Можна вирощувати на підвіконні. Рослина 50-70 см заввишки, рясно вкрита листям, з ніжними пахощами. Вегетація – 70-80 днів. Світлолюбна, відмінний медоніс. РЕЦЕПТ «МОХІТО»: покладіть у склянку кубики льоду з м’ятою, тростниковим цукром, дольками лайму. Залийте газованою водою. При бажанні – додайте білий ром.

Перцевабагаторічна, лікарська, ефіроолійна рослина. Один з найбільш ароматних сортів, характеризується підвищеним вмістом ментолу. Рослина напівзімкнута, добре облиствена, стебло чотиригранне, листя темно-зелене з сильним ароматом, пряно-перцевим смаком. Використовують в свіжому вигляді для чаю, ароматизації напоїв, оцтів, соусів, при консервуванні та солінні.


Властивості сортів
НазваСтрок життя рослиниВисота рослини, смСировинаЗастосування
Золотий ювілей багаторічник 65-70 листя та пагони в свіжому та засушеному вигляді декоративна лікарська рослина
Мохіто (коктейльна) багаторічник 50-70 листя та пагони в свіжому та засушеному вигляді декоративна лікарська рослина
Перцева багаторічник 50-100 листя та пагони в свіжому та засушеному вигляді декоративна лікарська рослина
Фасування
г
НазваFor HobbyProfessional
Золотий ювілей 0,2 -
Мохіто (коктейльна) 0,1 -
Перцева 0,2 -