Кріп

Категорія товарів: насіння

Виробник: Gl Seeds

Аллігатор - високопродуктивний сорт, від масових сходів до збирання на зелень 30-35 днів. Тривалість збирання зелені при весняному посіві у відкритий грунт до 25 днів. Розетка листя велика, піднесена, висотою 30-40 см. Листя зелене з сизим відтінком і восковим нальотом, сильнорозітнуте, дуже ароматне, високих товарних якостей. Використовується на зелень, парасольки - для спецій. Особливість сорту: сильнооблистяний,  тривалий період господарської придатності, піднесена розетка листя, стійкість до вилягання при поливі.

Асторія - середньостиглий сорт, один з найкращих по кількості листя і смаковим якостям. Розетка листя прямостояча, листя соковите, ніжне, пишне, з підвищеною ароматичністю. Призначений для отримання пучкової продукції. Довго не стрілкується. Стійкий до хвороб і шкідників.

Кімнатний - швидкостиглий високопродуктивний сорт з компактною формою куща. Для отримання раннього врожаю висівати можна у найраніші терміни, через кожні 10-15 днів. Листя інтенсивно-зелене, середнього розміру, соковите, дуже запашне. Вітамінну зелень можна споживати щоденно у якості пряного додатку до салатів, перших страв, гарнірів, у сушеному та замороженому вигляді. Для цілорічного вирощування у домашніх умовах.

Лісногородський - середньостиглий (від сходів до прибирання на зелень 35-45 днів, на спеції - 80 днів). Високорослий, густооблистяний. Листя велике, темно-зелене з фіолетово-сизим відтінком у верхній частині. Сорт має тривалий період господарської придатності на зелень, високоароматичний.

Скіф - високопродуктивний посухостійкий ранній (30-35 днів) сорт. Рослина компактна, заввишки 60-80 см, розетка листя стояча, листя із з сизим відтінком, велике, ніжне, з насиченим ароматом. Має дуже привабливий вигляд і високі товарні якості.

Супердукат - середньоранній посухостійкий сорт. Період від сходів до збирання на зелень - 35-40 днів, на спеції - 70-75 днів. Рослина компактна, висотою 85-100 см, добреоблистяна. Стебла і листя смарагдово-зелені, зі слабким восковим нальотом, ароматичность дуже висока..

Властивості сортів
НазваСтрок достиганняКількість днів до достигання, дн.Висота рослини, смКолір листя
Аллігатор ранньостиглий 30-35 30-40 зелений з сизим
Асторія середньостиглий 35-40 30-40 зелений
Кімнатний ранньостиглий 30-40 25-35 інтенсивно-зелений
Лісногородський середньостиглий 35-45 22-37 темно-зелений
Скіф ранньостиглий 30-35 60-80 сизий
Супердукат середньостиглий 35-40 85-100 смарагдово-зелений
Фасування
НазваFor HobbyProfessional
Аллігатор 4 20
Асторія - 20
Кімнатний 4 -
Лісногородський - 20
Скіф - 20
Супердукат 3 20