Торфосуміш Універсальна - 20 л

Категорія товарів: субстрати

Діюча речовина: NPK, перехідний торф, ґрунтополіпшуючі компоненти

Виробник: ТД Киссон

Властивості:
  • оптимальна повітро- і вологоємність;
  • показник кислотності є близьким до нейтрального – оптимальний для більшості видів рослин;
  • містить макро- та мікроелементи;
  • відсутнє насіння бур’янів, шкідників та збудників хвороб.

Торфосуміш універсальна – призначена для вирощування більшості видів кімнатних, садових рослин, для висіву насіння, вирощування розсади, вкорінення черешків, живців, саджанців. Складається із суміші різних видів торфів з додаванням структуруючих ґрунтополіпшуючих компонентів, макро- та мікроелементів. Оптимальна для більшості рослин нейтральна кислотність робить субстрат придатним для вирощування основних видів кімнатних рослин, розсади овочевих рослин і живцювання більшості плодових, ягідних та декоративних рослин. Фракція торфосуміші відповідає вимогам розвитку кореневої системи рослин: має оптимальну волого- та повітропроникність.

 

Призначення: для вирощування багатьох видів кімнатних, садових рослин, для висіву насіння, вирощування розсади, вкорінення черешків, живців, саджанців.

Ефективність:
 дає можливість вирощувати більшість рослин, створюючи їм оптимальні умови для росту та розвитку, сприяє формуванню потужної кореневої системи, має кислотність, близьку до нейтральної, яка підходить до вимог більшості рослин.
Склад
Добрива, кг/м3КомпонентирН
0,6 перехідний торф, ґрунтополіпшуючі компоненти, B, Cu, Fe, Mn, Mg,Mo, Zn 5,5-6,5